List

Ory/Baleswaria

ଅଉ ଅଉତେ ଅକୁଳାଣ ଅଖଳମଖଳ ଅଛିଣ୍ଡା ଅଜନ୍ତରା ଅଢ଼ା ଅଣି ଅଣ୍ଡିଆଚଣ୍ଡି ଅଧଖାଣ୍ଡିଆ ଅଧବେଲି ଅନ୍ଧୁଲି ଅନ୍ହେଇ ଅପଦସିଆ ଅପରନ ଅପରନ୍ହ ଅବରଜିଆ ଅବିଜା ଅବିଜାଛୁଆ ଅମ୍ବିଳି ଅମ୍ବୁତ ଅମ୍ବୁର୍ତ ଅସାଣ୍ଡୁଆ ଅସିକରା ଅସୁକ ଅହ ଆଇତି ଆକାଚାକା ଆଁଖି ଆଞ୍ଚେଇ ଆଞ୍ଜାତିଆ ଆଣ ଆମତେ ଆମ୍ହର ଆମ୍ହେ ଆରବେଧ ଆରିକା ଆଲ ଆଲି ଆଳୁଆ ଆଳୁଆଗିହା ଆଳେଇ ଆସିନି ଇଁହିଁ ଉଗୁରିମାତ ଉଛୁଣି ଉଛୁଣିକା ଉଟ ଉତର ବାଲେସରିଆ ଟାଉଟରିଆ ଉଦୁଆଁ ଉଧୁରା ଉପୁରୁକୁ ଉଲ ଉଲଟ ଉଲଟା ଉଲା ଉଲାଗିହା ଉଲିଆ ଉଲୁଟା ଉଳମ ଉସୁଦ ଉସୁମୁଳିଆ ଏଇଚି ଏଇନ ଏକୁସିଆ ଏଖିଣି ଏଖିଣିକା ଏଟା ଏଣୁ ଏନ୍ତର ଏବୁଡ଼ା ଏହେଁ କଅଁପଟ କଇଁତ କଇଲା କକ କଖୁରୁ କଚିମ କଜିଆକୁଆ କଜିଆଖୁର କଞ୍ଚାପାଣି କଞ୍ଚି କଞ୍ଚିଡ଼ି କଟିକଟିକା କଡ଼କଡା କଢ଼ା କଢ଼େଇ କଣାଗିହା କଣ୍ଟାଗାରିଆ କତି କଦିଳ କନକାଞ୍ଜଳି କନି କନ୍ଦମୂଳ କମଳ କମ୍ପମାନ କମ୍ବଳା କରକଟିଆ ବେଧ କରତେ କରନି କରିତେ କରିବା କରେଇ କଲମା କଳେଇ କଳେଇପୁଞ୍ଜି କହନି କହରକହି କଁହଁରା କହି କାଆଡ଼େ କାଁଉଳିଆ କାଙ୍କସିଝା କାଙ୍କୁରି କାଚ କଉଡି଼ କାଚକଢ଼ା କାଚଖେଳ କାଟ କାଟୁଳି କାଠଖିଆ କାଠଛେଲା କାଡ଼େ କାଣିଗେହିଁ କାଣ୍ଡି କାତରା କାତରେ କାଦ କାଦଖେଳି କାନପାଟିଆ କାନଫୁଡ଼ି କାନ୍ତୁରୁ କାନ୍ଧି କାମ୍ବୁଡ଼ିବା କାଲ୍ହୁଁ କାଳକଢ଼ା କଥା କାହାଁ କାଁହା କାଁହାଁ କାହାକି କାହାଣ କାହାରିକି କି କିଆଡ଼େ କିଟା କିଣିକିଣି କିମ୍ଭିର କିରାସିନି କିସ କିସଏ କୁଆଟ କୁଇଲିବର କୁକୁଡ଼ାପଲା କୁକୁମ କୁଙ୍କୁରିବା କୁଚାଲି କୁଞ୍ଚ କୁଞ୍ଚି କୁଞ୍ଚିକାଠି କୁଟରି କୁଟା କୁଟାପୁଞ୍ଜି କୁଟି କୁଟିଏ କୁଠି କୁଡ଼ କୁଡ଼ପୁଛା କୁଡ଼ି କୁଢ଼ି କୁଢ଼ି ହାଣିବା କୁଢ଼ିଆ କୁଢ଼ିକୁଷ୍ଟବିଆଦିଆ କୁଣି କୁଣ୍ଡାଝଡ଼ା କୁଣ୍ଢେଇବା କୁତୁରୁକାଳିଆ କୁଦାଳ କୁରା କୁରୁଣି କୁଲୁପ କୁଳ କୁଳି କୁଳି କୁଳୁପୁଚା କୁଳେଇବା କୁସୁଳା କୁହୁଣ୍ଡା କୁହୁରୁ କେ କେ'ନ୍ତର କେଆଣି କେଇଆଣି କେଉଟୁ କେଣ୍ହେ କେନେ କେମେରା କେମେରା ବାହାଦୁରି କେରକ କେରିଏଲ କେଳେଇବା କେସୁର ଖଇ ଖଇଚା ଖଇଁଚି ଖଇର ହିଗିଟି ଖକାର ଖଜା ଖଣତିଆଳୁ ଖନ୍ତିଆଳୁ ଖରକା ଖରକା-ପୁରୁକା ଖରକିବା ଖସରିବା ଖସା ଖାଆସ ଖାଇଭାଲୁ ଖାଉଟିଆ ଖାଙ୍କିବା ଖାଡ଼ ଖାଣ୍ଡିଆ ଖାନକି ଖାନିକି ଖାପୁଲୁଖାପୁଲୁ ଖାବୁଳ ଖାମ୍ପୁଡ଼ିବା ଖାଳି ଖାସ ଖିଡ଼ିକି ଖିଲିକାତି ଖୁକୁଣ୍ଡି ଖୁଙ୍କୁଡ଼ି ଖୁଙ୍କୁଡ଼ିପିଠା ଖୁଜିବା ଖୁଡୁତା ଖୁମୁଚି ଦବା ଖୁରୁପୁଟିଆ ଖୁଳ ଖୁଳୁପା ଖେଚଡ଼ ଖେଚଡ଼ା ଖେଚିଡ଼ି ଖେନ୍ତେଇବା ଗଇଁଠାଗୁଡ଼ି ଗଡ଼ିଆ ଗଡ଼ିସା ଗଣ୍ଡାଗୁଛା ଗଧଡ଼ପଟି ଗନ୍ଧ ହଳଦି ଗରଖତ ଗଳେଇବା ଗହରଣ ଗହିମାରୁ ଗହିରକଣିଆ ବେଧ ଗହିରକୁଣିଆ ବେଧ ଗାଇମୁଣା ଛୁଆ ଗାଜିବା ଗାଣ୍ଡିଆମୁଣ୍ଡିଆ ଗାଦୁଲୁମାଦୁଲୁ ଗାଳିବା ଗିଆ ଗିରସ୍ତ ଗିହାଳି ଗିହାଳିଆ ଗିହେଗିହେରେ ଗୁଆ ଗୁଆ ପଇସା ଦେଇକି ଗୁଆଚପା ଗୁଁଇଁଠା ଗୁଖା ଗୁଗୁର ଗୁଛିକଟା ଗୁଛେଇ ଗୁଛେଇ ଗୁଟା ଗୁଟାଭଜା ଗୁଟି ଗୁଟିଏ ଗୁଟିଡାବୁଳ ଗୁଟୁଳି ଗୁଟେ ଗୁଡ଼ ଗୁଡାବୁଳ ଗୁଡ଼ି ଗୁଦୁଗାଦିଆ ଗୁପୁତ ଗୁବୁର ଗୁରୁ ଗୁଲୁମରିଚ ⁠⁠⁠ଗୁଷ୍ଟି ଗୁସାଁପ ଗୁହଖିଆ ଗୁହିରି ଗେଙ୍ଗଟା ଗେଙ୍ଗୁଳି ଗେଞ୍ଜିଗେଞ୍ଜି ଗେଟିସ ଗେଣ୍ଠା ଗେଧକି ଗେହିଁ ଗେଁହିବା ଘଇତାକରେଇ ଘଇତାଗେଁହି ଘଣ୍ଟରା ଘାରିବା ଘିଟିବା ଘିନିବା ଘୁଡ଼ା ଘୁଡ଼ାଗିହା ଘୁଡ଼ାଗେଁହି ଘୁଡ଼ାମୁଁହା ଚଇଁ ଚଇଁଚଇଁ ଚଖଡ଼ି ଚଗୁଟି ଚରିଚା ଚାଞ୍ଚ ଚାଞ୍ଛି ଚାଟଣି ଚାଟିଣି ଚାବି ଚାବିକାଠି ଚାମୁଚ ଚାମୁଚି ଚାରକୁଳି ଚାରକୋଳି ଚାରିକାତରା ଚାଲାଣି ଚାହା ଚିନିଆଳୁ ଚିପିବା ଚିମିନି ଚୁଇଁ ଚୁଗେଇବା ଚୁଙ୍ଗା ଚୁଙ୍ଗି ଚୁଙ୍ଗିତେଲ ଚୁଚୁନ୍ଦୁରା ଚୁଛା ଅଣଗୁରିଆ ଅଣ୍ଡିଆ ଅତା ଅମିଳି ଅମ୍ବଳ ଆଗା ମାରିବା ଆଣ୍ଟିବା ଉକା ଉଗୁଡ଼େଇ ଉଗୁରି ଉଠୁଣୁ ଉଭୁଡ଼ା ଉଭୁଡ଼ାପଡ଼ା ଏକସା କଟି କାଠଛାଲିଆ କାନ୍ଧିଆ କାଲୁଆ ପଡ଼ିଯିବା କୁଟି କୁଟୁରି କୁହୁର କେଇଟି କେଞ୍ଚିଡ଼ି କେନେ କେରାଣ୍ଡି ଖସ ଖାଞ୍ଚିବା ଚିଡ଼ିଫଟା ଚେପା ଝାଡ଼ିପଡ଼ିବା ଝାଡ଼ିବା ଝାଣ୍ଟୁଣି ଟୁଲା ଠାସୁକୁ ମାରିବା ଢାବା ମାରିବା

ଚୁପା ଚୁପୁଡ଼ି ଚୁପୁରା ଚୁବେଇବା ଚୁର ଚୁରପୁଲିସ ଚୁରି ଚୁରୁକା ଚୁରୁକି ଚୁରୁକି ଚୁଟିଆ ଚୁରୁମାଉସିଆ ଚେକା ଚେକା ଚେଞ୍ଚ ଚେଞ୍ଚେଡ଼ା ଚେଣ୍ଟି ଚେଣ୍ଡରି ଚେଣ୍ଡରି-ମେଣ୍ଡରି ଚେପା ଚେପି ଚେରନାଗିଯିବା ଚେରପେଟା ଚେରିମି ଚେରିମିନଗା ଛଇଲାଟ ଛର ଛର ଭଦର ଛାଇନଗା ଛାଡ଼ରି ଛାନିଆମାନିଆ ଛିଆ ଛଡ଼େଇଦବା ଛିଣ୍ଡାଳ ଛିଣ୍ଡାଳି ଛିନିବିଛିନି ଛିପ ଛୁଆ ଛୁଆଖସିପଡ଼ିବା ଛୁଚା ଛୁଞ୍ଚିଦେବା ଛୁଟ ଛୁଟକାରିଆ ଛୁଡ଼ା ଛୁଡ଼ି ଛୁଡ଼ିଗେହିଁ ଛେଡରା ବାଣ ଛେଡ଼ି ଛେତରା ଛେତରା ଛେତରାବାଣ୍ଡ ଛେନା ଛେନା ଛିଡ଼ିବା ଛେର ଛେରିବା ଛେରୁଆ ଜଇଁ ଜରକିବା ଜଲପି ଜଲମି ଜଲିମି ଜଳଛାପା ଜସା ଜସା ଫରକିବା ଜହ୍ନପିଠା ଜାଙ୍କେ ଜାଲଣା ଜାଳା ଜାଳି ଜାହାନ ଜିଆଡ଼ିଆ ଜିବ ଜିମି ଜୁଆଁ ଜୁଇଁ ଜୁଇଁ ଜୁକ ଜୁଗ ଜୁଗାଡ଼ିବା ଜୁଗୁଣିଖିଆ ଜୁତର ଜୁତା ଜେଡ଼ସାଳି ଝରି ଝାଡ଼ା-ଫାଡ଼ା ଝାଡ଼ାବାନ୍ତିଆ ଝାଡ଼ାମନ୍ତିଆ ଝାଡ଼ାମୁନ୍ତିଆ ଝାଣ୍ଟୁଣିଆଣି ଝାଳଖସ ଝିଅଝିଆଣି ଝିଲିପି ଝୁଟ ଟକିଆ ଟକିଯିବା ଟିଅଲ ଟିକିଲି ଟିଙ୍କ ଟିଣା ଟିପିଣା ଟିବେଲ ଟୁ ଟୁକା ଟୁକାଛୁଆ ଟୁକୁଳି ଟୁଙ୍କିବା ଟୁମୁକୁଳିଆ ଟୁଲ ଟେଇଦବା ଟେମ୍ପୁ ଟେରାଗିହା ଠାଇଁ ଠାଇଁଘର ଠୁପେ ଠେକଣା ଡଙ୍ଖାରି ଡମ୍ଫର ଡମ୍ଫା ଡାଇରେଟ ଡାଙ୍ଗେଇଦବା ଡାବ ଡିଆସିଲ ଡିଆସିଲ ଡିଆସିଲି ଡିଆସିଲି ଡିକିଚି ଡିଗି ଡିମେଟ ଡିମେଣ୍ଟ ଡେଗିଚି ଡେଗିଚିବସା ଡେଗିସି ଡେଗିସିବସା ଢଙ୍ଗଲ ଢଙ୍ଗଲ ଢଁସେର ଢାଉକ ଢାଉକ ଢିଅ ଢେବୁ ତ ତଉଡ଼ିବା ତକାରି ତଡ଼ାପିଠା ତବତ ତବତ ଭାତ ତମ୍ହୁକୁ ତରତରିଆ ତହରି ତାଙ୍କତେ ତାଜା ତାଟିଆବସା ତାଥୁଁ ତାପନା ତାସାଳି ତାହାରି ତି ତିଳଉ ତୁଟାପଲି ତେଇଆସି ତେରକିଟି ତେଲଭାଜି ତେଲିଆନଗା ଥାଇତେ-ଥାଇତେ ଥାକତରାଜୁ ଥୁଣ୍ଟିଆ ଥୁଣ୍ଟିଆଗିହା ଥୁଣ୍ଟେଇବା ଦକ୍ଷିଣାଖଣ୍ଟ ଦଗଧ ଦଣ୍ଠି ଦବା ଦରାଞ୍ଚି ଦଲକା ଦଲକି ଦଲାରି ଦସା ଫରକିବା ଦହଡ଼ିବା ଦାଉଲି ଦାନ୍ତକଠାମାରିବା ଦିଅଣ୍ତା ଦିନିସ ଦୁନା ଦୁରିଆ ଦୁସ ଦୁସିବା ଦୁସୁମାଳି ଦେଇକି ଦେଇଚନ ଧନ ଧନିଁଆଁ ଧରମ ଭାଇ ଧାସି ଧିଅ ଧିନିବା ଧିପଅରେ ଧୁଇ ଧୁଁଏ ଧୁତି ଧୁବ ଧୁବା ଧୁବୁଲା ଧୁର ଧୁରିଆ ନଉଟିବା ନଗଧରା ନଗି ନଗି ନଗେଇବା ନଙ୍ଗଳାଗାଣ୍ଡିଆ ନଙ୍ଗୁଳୁ ନଟା ନଡ଼ନଡ଼ ନଡ଼ୁ ନଡୁଆ ନାଁ ଲେଖାହେବା ନାଆଁବାଳି ନାଇକ ନାଇଦେବା ନାଇନି ନାଗି ନାଟସାହେବ ନାଟିମ ନାଡ଼ି ନାଡୁକା ନାଁବାଳି ନାଲା ନାଲିଗୁଡ଼ି ନାଳି ନାହି ନାଗିବା ନିଖ ନିଞ୍ଚୁକୁଳି ନିଡର ନିମଟାଲ ନିରାମପାଳିବା ନିରୁଳିଆ ନିସେଇ ନିହାଲ ନିଁହେଁ ନୁଗା ନୁଙ୍ଗୁରା ନୁଚାପୁଚି ନୁଣ ନୁଣିଆ ନୁସେଇ ନେଉଟିଆ ନେଖ ନେଖପାଲିସ ନେଖା ନେଣ୍ଟି ନେମ୍ବୁ ନ୍ହାଇ ପଇଡ଼ା ପଇଲୁ ପଗେଟ ପଟକା ପଟାସ ପଟିଆ ପଟୁ ପଣ୍ଡା ପତଲ ପତଲ ପତୁକ ପତୁଳି ପନ୍ତେ ପରସୁଦିନ ପଳିଆ ପହଣା ପହରଦିନ ପହରନ ପହର୍ନ ପାଇଖନା ପାଉଜର ପାଁଉଁଜର ପାଉଁଡର ପାଟିବା ପାଟିମୁଣ୍ଡ ପାଣି ଘିନିବା ପାତେଇକି ପାନମହୁରି ପାମ୍ପୁଡ଼ ପାରେଇ ପାଁସଟଁଆ ପାଁସଟଙ୍କା ପାଁସଟା ପାହୁଆ ପିଇସା ପିଇସି ପିଚ ପିଚାସୁଣି ପିଚିକିଳେକି ପିଛାଟି ପିଠାମଗା ପିଡ଼ଙ୍ଗ ପିଡ଼ିଙ୍ଗ ପିତଳଠୁସା ପିତାଗମା ପିପାଛ ପିମ୍ପା ପିଲ ପିଲାସ ପିଲେଟ ପିଁସରୁ ପୁଅକୁଳି ପୁକ ପୁକା ପୁଖତ ପୁଖୁରି ପୁଚୁକା ପୁଞ୍ଜି ପୁଟୁଳ ⁠⁠⁠ପୁଡ଼ାମୁଁହା ପୁଣ୍ଟି ପୁଣ୍ଟିଆ ପୁଥାଳ ପୁନେ ପୁନ୍ହେଇ ପୁରି ପୁରେଇବା ପୁଲ ପୁଲା ପୁସାର୍ଥ ପୁସ୍ତ ପୁହା ପୁହୁଣା ପେଏଣ୍ଟ ପେଞ୍ଚା ପେଟକାଙ୍ଗାଳିଆ ପେଟାର୍ଥି ପେଟି ପେଟେଇବା ପେଡ଼ା ପେଣ୍ଠି ପେଣ୍ଡିଫୁଲ ପେତ ପେତି ପେନ୍ଦ ପେରପେରା ପେଲିବା ⁠⁠⁠ପେଳୁଆ ପେହେଣ୍ଟ ପୋଲାଖିଆ ଫଟ ଫଟକ ଫଟେଇ ଫଡ଼ିଆ ଫାଉଆ ଫାଞ୍ଚେଇବା ଫାପୁଲା ଫାପୁଲି ଫାଳିଭଜା ଫିରିକା ଫିରିକି ଫୁଉନ ଫୁଟୁକୁଡ଼ି ଫୁଟେଇବା ଫୁଡ଼ିବା ଫୁଡ଼େଇବା ଫୁନ ଫୁରୁସି ଫୁସକୁ ଫୁସା ଫୁସୁକୁର ଫେକଟିରି ଫେନ ବଇଆର ବଉ ବକଡ଼ା ବକବାଜି ବକ୍ସ ବଗତେ ବଟା ବଡ଼ ଆଙ୍କୁଶି ବଡ଼ରା ବଡ଼ରୁଗିଆ ବଡ଼ରୁଗିହା ବଡ଼ା ବଡ଼ାପ ବଣିଆପଟି ବଦରକ୍ତ ବଦଲାମ ବଧିଆ ବଧେ ବରଣି ବରିଡ଼ି ବରୁଣ ବଳପଚା ବଳିହାର ବଳିହାର ବହର ବାଇଆ-ବାତୁଳ ବାଇଗଣପଲେଇ ବାଇଝାଲିଆ ବାଇଢୁଙ୍କ ବାଙ୍ଗୁରୁ ବାଙ୍ଗୁରୁଠୁଣି ବାଛିରି ବାଣ୍ଠୁ ବାଣ୍ଠୁଆ ବାଣ୍ଡାଳୁଆ ବାତପୁରୁଷି ମାରିବା ବାରଚଗୁଲିଆ ବାରବିଜା ବାରମାସିଆ ବାରସୁଦିଆ ବାରେଇ ବାଲଟି ବାଳି ବାସିନିଁଆଁ ବାହିବା ବିଆ ବିଆଳି ବିକାଳ ବିଚିକିଟିଆ ବିଚିଣା ବିଛାଳି ବିଛୁଳି ବିଜୁ ବିତମାତିଆ ବିତିମାତିଆ ବିମ ବିରିପିଠା ବିଲି ବୁଇତାଳୁ ବୁକା ବୁକାଗିହା ବୁକାଚୁଦା ବୁଁଖି ବୁଗେଇ ଦଉଡ଼ି ବୁଗେଇବା ବୁତଲ ବୁତୁଲ ବୁଦା ବୁଧେ ବୁରା ବୁଲଡର ବେଣୁସ ବେଦନା ବେଧକକେଇ ବେଧି ବେଭାର ବେମୁରୁଗା ବେଳଉତା ବେଳୁତା ବେହିବା ବୋଇତାଳୁ ଭଣ୍ଡାରିଦିଆ ଝିଅ ଭନି ଭଲଗିହା ଭଲଗେଁହି ଭସାଳି ଭାଆରେ ଭାକୁଡ଼ ଭାଗ୍ୟ ଟେକ ଭାପ ଭିଗିଲି ଭିଗିଲିଆ ଭିଟେଇ ଭିତିରେ ଭିନ୍ତରେ ଭୁଆ ଭୁଗ ଭୁଗୁନି ଭୁଙ୍କିବା ଭୁଡୁକାଣି ଭୁଣ୍ଡା ଭୁଣ୍ଡି ଭୁଣ୍ଡୁରି ଭୁତି ଭେଗା ଭେଟେଇ ମ ମଁଅଁଗ ମଉଳା ମଉଳାସୁର ମଙ୍ଗଳତା ମଙ୍ଗଳତା ମଜାପି ମଟର ମଡ଼ାମରା ମଣସ ମନର ମନ୍ଦର ମଳାସୁର ମଳିଛିଆ ମହରି ମାଇ ମାଇଚା ମାଞ୍ଚିଆ ମାଠଣି ମାଡ଼ପିଟାପିଟି ମାଣ୍ଡିବା ମାନକ ମାନକ ମାମୁଲତିକାରିଆ ମାଲପା ମାସଏ ମାହାନ୍ତି ମାହିଆ ମିଲମେକର ମିଳିନେ ମୁକାମ ମୁଟା ମୁଟି ମୁଟେ ମୁଠିମରା ମୁଣିବା ମୁଣୁ ମୁଣ୍ଡିକାଲୁଣୀ ମୁଣ୍ଡିଗେଁହି ମୁଣ୍ଡିବୁଢ ଝିଅ ମୁରମ ମୁରୁକୁଟିଆ ମୁରୁମ ମୁଲ୍ହାଜା ମୁହଁଚୁହାଁ ମୁଁହଚୁହାଁ ମୁଁହାଁ ମେଞ୍ଜୁଆତି ମେଣ୍ଟାକୁଣ୍ଟା ମେଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଢାଗିହା ମେଳେଛ ଯହୁଁ ଯୁତା ଯେ'ନ୍ତର ରଁକ ରକରକ ରକରକ ହେବା ରଖିଆବାସ ରଖିନି ରଗଟା ରଙ୍ଗାଳୁ ରଡ଼ି ରନ୍ଥିଯିବା ରସାଳୁ ରହଟ ରାଢ଼ ରାଢ଼ି ରାଢୁଣି ରାଣ୍ଡ ଧମକାଣି ରିକ୍ସ ରିଜିଲା ରୁଆ ରୁଗ ରୁଗା ରୁମ ରୁଲ କାଢ଼ିବା ରୁଳା ରୁଳା ରେକେସା ରେଙ୍କିଡ଼ି ରେଞ୍ଚି ରେବଣା ରେସୁଣ ଲଗନଧରା ଲଲଠଣ ଲୁକ ଷେଣ୍ଢ ସଇଦେବା ସଉକିନିଁଆଁ ସଉଳ ସକାଳୁତା ସକାଳୁଳି ସଖାଳେ ସଜ ସଣ୍ଢା ଟେକିକି ସତିଗେହିଁ ସଦ ସପେଟା ସଫେଟା ସମୁଦି ମିଳନ ସମୁଦୁରି ସମ୍ବାଳି ସରି ସଁସାନ ସଁସାନଭୁଇଁ ସାଁଉଁଳ ସାଜା ସାତର ସାତି ସାତେସାତେ ସାବୁ ସାଲମା ସିକାର ବସେଇକି ସିକେଇବା ସିକୁର୍ତ ସିକେଇବା ସିଠା ସିନ୍ତା ସିମ ସିରଠିଆ ସିରିଞ୍ଚ ସିଲଟ କମଳା ସିଲପଟ ସୁଆର୍ଥ ସୁଇଚି ସୁଇଜ ସୁଉଚେ ସୁକୁଆ ସୁକୁଟି ସୁକୁନଳି ସୁକୁମାରିଆ ସୁକୁଲା ସୁକେଇବା ସୁଗିବା ସୁଜିମଣ୍ଡା ସୁଦୁ ସୁନପଟକା ସୁନା ସୁବନ ସୁଲଟା ସୁଲୁଟା ସୁଲୁପ ସୁଲୁପଭସା ସେଇନ ସେଇନ୍ତିର ସେଟି ସେଣୁ ସେଣେ ସେଣ୍ଢ ସେନା ଟେକିକି ସେନାଟେକିବା ସେନ୍ତର ସେବୁଡ଼ା ସେମୁଞ୍ଚାକ ସେର ସେରକ ସେରଙ୍କ ହଁ ନାଁ ହଉଚୁ ହଁକାଳିବା ହଗିତେ ହଗିରି ହଙ୍କ ହଙ୍କ ହଙ୍କହଙ୍କ ହଙ୍କାଳିବା ହତାହ ହନ୍ତାଳିବା ହରି ଛଡେଇ ଦବ ହଲଙ୍ଗ ପଟଙ୍ଗ ହଲାପଟା ହଁସ ହା ହାଉଳି ଖାଇବା ହାଣ୍ଡି-କୁଣ୍ଡି ହାତ ମାନେ ଗୁଡ଼ କଥା କହିବା ହାପୁଡ଼ି ହାପୁଲୁ ହାପୁଲୁ କରି ଖାଇବା ହାବା ହାମ୍ପୁଡ଼ି ହାମ୍ବୁଡ଼ିବା ହାଲି ହିଗିଟି ହୁଜୁତି ହୁଜୁତିଆ ହୁଜୁତିଖୁର ହୁଡ଼ା ହୁଡ଼ି ହୁଡ଼ିଚହଳ ହୁଡୁକି ହୁଣ୍ଡାଗିହା ହୁମାପେଲା ହୁଳ ହୁଳମାଡ଼ ହୁଳୁକା ହେକା ହେଗୁଡ଼ା ହେଗୁଡ଼ାକ ହେଞ୍ଚକେଞ୍ଚ ହେଟା ହେଟି ହେଟୁ ହେଣେ ହେନେ ହେନ୍ତର ହେମି ହେମୁଞ୍ଚାକ ହେସ